Izolácia mobilného domu

Odporúčame izolovať  mobilný dom zo všetkých strán!

 

Keramická izolačná nátierka v troch vrstvách sa aplikuje na vonkajšie alebo na interiérné steni,  čo sa rovná s 10 centimetrovou Nikecelovou izoláciou, a zruší vlhkost a pleseň.

 

Penová izolácia
Po odstránení vonkajšieho plášťa na miesto starej izolácie sa dá penová izolácia v 5 centimetrovej hrúbke, potom vonkajšie krytie sa dá naspäť

 

Na vonkajší povrch sa izoluje s Nikecelom v hrúbke 10-15 centimetrov alebo s minerálnou vlnou v hrúbke 15 centimetrov, potom sa aplikuje Dryvitová sieť a omietka.

 

Jednosklové dvere a okná sa vymenia na izolované

 

V mobilnom dome vetracie otvory sa nesmú uzavrieť, lebo vytvorená pára sa nevie odtekať a  môže sa vyvinúť pleseň.

 

Izolačné práce robíme s partnerskími spoločnostami, ktoré majú celoštátne pokrytie, praktické je, ak je mobilný dom už na mieste, pretože pri preprave sa  izolácia môže ľahko poškodiť. Je dôležité, aby sa izolácia robila so špecialistami, "s vynikajúcou referenciou", pretože nesprávna izolácia alebo malá skúsenosť s izoláciou, môže poškodiť konštrukciu domu alebo sa môže vyvinúť pleseň!

 

Pod mobilný dom 50 centimetrovú vzduchovú medzeru môžeme zakriť, a aj na oporu sa dá namontovať izolácia, ale je potrebné dávať pozor, aby na každej strane bola vetracia mriežka, aby plocha pod domom sa mohla vetrať.

 

Odborné poradenstvo

2881 Ászár, Kossuth Lajos utca 48.
0911-35-97-49